Pon-Sob: 08:00 - 16:00

Grunwaldzka 9, 82-500 Kwidzyn

Certyfikat UDT

Urząd Dozoru Technicznego

+ 48 55 613 10 13

Zadzwoń do nas

Chłodnictwo

Bezpieczne warunki przechowywania żywności

Przemysłowe technologie przechowywania żywności - bezpieczne dla ludzi i przyjazne dla środowiska

URZĄDZENIA CHŁODNICZE

Zajmujemy się sprzedażą urządzeń chłodniczych renomowanych firm. Zapewniamy w 100% sprawdzone produkty.

Profesjonalne urządzenia chłodnicze
Utrzymanie niskich temperatur w miejscach przechowywania żywności wymaga wykorzystania zaawansowanych technologicznie urządzeń. Oferowane przez nas urządzenia charakteryzują się doskonałą jakością wykonania. Naszą ofertę dobieramy w taki sposób, aby sprostać wymaganiom klientów z różnych branż.

 • Od agregatów po lady chłodnicze
  Oferujemy urządzenia, które różnią się gabarytami, przeznaczeniem i stopniem zaawansowania. Znajdziesz u nas m.in. agregaty chłodnicze, komory chłodnicze modułowe, regały chłodnicze, lady chłodnicze i wiele innych.
 • Parametry urządzenia zgodne z profilem działalności
  Dobór urządzeń odbywa się na podstawie indywidualnego zapotrzebowania i preferencji. Pomożemy Ci wybrać optymalne urządzenia do profilu prowadzonej przez Ciebie działalności.
 • Przechowywanie żywności
  Oferowane przez nas urządzenia skutecznie chłodzą i utrzymują temperaturę na pożądanym poziomie – dzięki temu bez problemu sprostasz restrykcyjnym normom przechowywania żywności.

CHŁODNIE I MROŹNIE

Projektujemy i budujemy komory chłodnicze oraz mroźnie. Oferujemy rozwiązania chłodnicze wysokiej klasy według indywidualnych wymagań inwestora.

Kompleksowa budowa komór chłodniczych i mroźniczych
Specjalizujemy się w budowie chłodni i mroźni dla różnych gałęzi przemysłu spożywczego. Wykorzystujemy najnowsze technologie chłodnicze, które doskonale zabezpieczają produkty oraz są wygodne w użytkowaniu.

 • Wydzielamy nowe pomieszczenia lub adaptujemy stare
  Oferujemy projekt oraz montaż nowych komór chłodniczych z płyt warstwowych. Istnieje również możliwość adaptacji na chłodnię i mroźnię już istniejących pomieszczeń – zapewniamy urządzenia chłodnicze oraz pełną automatykę sterującą.
 • Chłodnie i mroźnie o różnych temperaturach składowania
  Budujemy pomieszczenia jednokomorowe lub wielokomorowe. Oferowane przez nas chłodnie i mroźnie zapewniają optymalne warunki przechowywania dla różnych grup produktowych.
 • Funkcjonalne i ekonomiczne
  Realizowane przez nas chłodnie i mroźnie są łatwe w utrzymaniu oraz energooszczędne. Do ich budowy wykorzystujemy certyfikowane materiały izolacyjne.

Konserwacja i Naprawa

Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych jak i przedsiębiorstw. Zajmujemy się kompleksowym serwisem urządzeń chłodniczych takich jak: lady i regały chłodnicze, szafy chłodnicze i mroźne.
Producenci urządzeń chłodniczych dla których wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne: IGLOO, JUKA, JBG-2, ES-System-K, AHT, DORA METAL, Iglo-Hurt-Serwis

 • remont sprężarek chłodniczych
 • remont agregatów chłodniczych
 • naprawa urządzeń klimatyzacji
 • konserwacja, serwis instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych
 • konserwacja mebli chłodniczych, szaf chłodniczych, lad garmażeryjnych, etc.
 • odzysk czynników chłodniczych

Masz pytania? Zadzwoń - 55 613 10 13